Tak tohle nádherné stvoření byla naše BÁRA. 

Narodila se 16.12.1998 kdoví kde, protože my jsme si ji koupili od paní "překupnice" kousek za Prahou, ale to nám bylo v té době naprosto jedno. Byla kokršpaněl bez PP.

Prožili jsme spolu krásných 9 let a bylo to takové naše první dítě, holčička (teď máme 2 kluky...) a navždy zůstane v našich srdíčkách hodně hluboko.

Odešla do psího nebe 5.12.2007.

 

 Baruško,

máme tě moc rádi, nikdy na tebe nezapomeneme!

A hlavně, děkujeme Ti za spoustu krásných chvil, dní a let, které jsme spolu zažili. Budeme  díky tobě navždycky kokromilové...!

 

 

 

V jedné části věčnosti existuje místo,
kterému se říká Duhový most.

Když zemře zvíře, které žilo s někým v těsném a láskyplném soužití, odebere se na tento Duhový most.

Je tam spousta místa a kopce a louky, na kterých si naši milí přátelé mohou hrát a běhat tam spolu. O jídlo a pití není nouze, celé dny tam svítí slunce a naši přátelé se tam cítí dobře a spokojeně.

Všechna zvířata, která byla někdy nemocná, jsou zdravá a silná, přesně tak, jak si je my časem pamatujeme a vídáme je ve svých snech. Jsou šťastná a mají všechno -- kromě jedné maličkosti. Postrádají někoho určitého, někoho, koho nechali na zemi.

Všechna si hrají a běhají, až jednoho dne jedno z nich zpozorní, přeruší hry a zadívá se do dálky. Oči se mu rozšíří, tělo se celé rozechvěje, nastraží uši.

Najednou se oddělí od skupinky, rozběhne se přes planiny, nohy ho nesou rychleji a rychleji....
Ještě jsi jenom jako bod v nekonečnu, jakmile se však setkáte, vaše radost ze shledání nemá konce. Hladíš milovanou hlavu, podíváš se zase znovu do očí svému příteli, kterého jsi už dlouho neviděl, kterého jsi ale nikdy neztratil ze svého srdce.

Pak spolu přejdete přes Duhový most.

Navždycky spolu ...

 

 

 

 

 

 
TOPlist