image

Štěňátka z naší chovatelské stanice jsou s průkazem původu, nemají kupírovaný ocásek. Jsou plně socializovaná, odchovaná v bytě, jsou zvyklá na blízký kontakt s lidimi a na děti. Jsou k odběru nejdříve po devátém týdnu od narození. V době odběru jsou minimálně 3x odčervená a minimálně 1x vakcinovaná, jsou zvyklá přijímat kompletní granulovanou stravu. Samozřejmostí je kupní smlouva, obdržíte průkaz původu, očkovací průkaz (se záznamy o vakcinaci a odčervení), popř. po dohodě Euro Pas a malé balení krmiva do začátků.

Budeme moc rádi, když s námi nový majitel zůstane v kontaktu. Budeme tak moci případně poradit s výchovou a výcvikem, úpravou srsti anebo výživou. Nejdůležitější je pro nás štěstí a báječný psí život našeho štěněte a také spokojenost jeho majitele. Účast na chovatelských akcích a výstavách nás potěší, ale v určitě na ní netrváme.

Protože bychom chtěli odchovávat kokříky nejen vzhledově krásné, ale hlavně zdravé, snažíme se, aby byli po rodičích geneticky zdraví, proto se snažíme, aby rodiče našich štěňat byli vyšetřeni na DKK, prcd-PRA a případně i FN

Pokud by jste si tedy chtěli štěňátko z naší chovatelské stanice pořídit, prohlédněte si sekci Štěňata , kde naleznete informace, zda máme v současné době štěňata na prodej, popř. kdy a po jakých rodičích plánujeme další vrh.

Od 4. týdne jejich věku Vás rádi přivítáme na osobní návštěvě. Vybrané štěňátko je možné si rezervovat. Tato rezervace je závazná po zaplacení 20% z kupní ceny. Následný prodej bude uskutečněn na základě podpisu smlouvy a zaplacení kupní ceny.

 
 
TOPlist